Włączniki i osprzęt elektryczny do mieszkań i domu

               Widok pięknych i praktycznych lamp dostrzeże każdy.  Mają cieszyć oko, zdobić nasze mieszkania i domy, być praktyczne i piękne, efektowne i efektywne, a co ważne – na możliwości naszej kieszeni. Jednak to co jest bardzo ważne budowaniu systemu oświetlenia jest ukryte lub eksponowane dyskretnie. Należy do tego osprzęt i cała instalacja elektryczna. Są to włączniki/wyłączniki, łączniki i gniazda podtynkowe, łączniki i gniazda natynkowe, hermetyczne, ściemniacze, przedłużacze, przewody przyłączeniowe, dzwonki i gongi, rozgałęźniki, odgałęźniki, wtyczki, puszki oraz wszelkie inne akcesoria elektroinstalacyjne. Dzisiejszy rynek oferuje osprzęt elektryczny zgrupowany w wielu liniach produkcyjnych. Taki system oferty zapewnia kompatybilność, zachowanie stylu aranżacyjnego i odpowiedni, indywidualny design. Serie te charakteryzuje bardzo dobra jakość wykończenia o eleganckim i wyrafinowanym kształcie. Cechują je innowacyjne podświetlenie oraz możliwość instalacji podstawowego mechanizmu w pierwszym etapie, a dopiero w kolejnym dokupienie ramki i klawiszy, plakietek. Umożliwia to odsunięcie momentu podjęcia decyzji wyboru ostatecznego koloru. Markowi producenci dają nam możliwość wyboru spośród plus/minus 20 kolorów, co pozwala dopasować poszczególne elementy osprzętu do indywidualnych koncepcji aranżacji pomieszczeń. Są serie o kształtach klasycznych, których konstrukcja ramek daje optyczny efekt lekkości. Są serie, które korzystając z nowoczesnego wzornictwa łączą kształty prostokąta i okręgu uzyskując w ten sposób bardzo ciekawe efekty. Dzięki dzisiejszej technologii na rynku osprzętu elektrycznego do mieszkań i domów dostępnych jest ok. 100 mechanizmów, które umożliwiają realizację ponad 250 różnych funkcji zapewniających komfort, bezpieczeństwo i komunikację realizacji oświetlenia. W ofercie znajduje się ok. 40 wzorów ramek wykonanych zarówno z tradycyjnych (tworzywa sztuczne), jak i bardzo unikatowych materiałów do których należą między innymi: skóra, metal, drewno, szkło, minerał.

              

Osprzęt i możliwości

Proponowany przez salony oświetleniowe osprzęt elektryczny pozwala nam dobrać akcesoria do pomieszczeń zarówno tradycyjnych, jak i awangardowych, charakteryzujące się prostym ale i eleganckim kształtem. Producenci włączników/wyłączników i osprzętu elektrycznego do montażu oświetlenia w naszych domach, mieszkaniach korzystają z technologii Smart Home (Inteligentny Dom), My Home (Mój Dom), która pozwala rozbudować istniejącą już instalację elektryczną bez konieczności kosztownych i pracochłonnych remontów. Ubogacać ją o nowe funkcje i łączyć wszystkie systemy funkcjonujące w domu w jedną całość (ogrzewanie, oświetlenie, wentylacja, alarm, videodomofon). Prosto, łatwo i przyjemnie a i satysfakcja murowana.

              

         

Charakterystyka osprzętu elektrycznego 

Charakterystyczną grupę osprzętu elektrycznego stanowią przedłużacze i rozgałęźniki nieodzowne w kuchni, salonie, sypialni czy łazience. Cała gama produktów obejmuje przedłużacze wielogniazdowe z możliwością montażu, o różnych długościach przewodu i charakterystycznych cechach użytkowych. Mogą być z obrotowym korpusem, a standardowo są już wyposażane w ochroną przeciwprzepięciową, w przyciski wypychające wtyczki odbiorników oraz blokadę przed włożeniem przez dziecko metalowych przedmiotów do gniazdka. Ofertę uzupełniają rozgałęźniki i akcesoria specjalne, takie jak gniazdo wtyczkowe z ładowarką USB i przewodem USB/mikro USB co umożliwia bezpośrednie ładowanie telefonów komórkowych, smartfonów lub tabletów.

              

Podstawowe cechy osprzętu elektrycznego to funkcjonalność, trwałość i estetyka a wiodącymi producentami na polskim rynku są: Efapel, Legrand, Ospel, Berker i in.

Projektowanie oświetlenia

 

Profesjonalne studio patrykmlynek.pl projektowanie oświetlenia dla obiektów mieszkalnych, biurowych oraz użyteczności publicznej.

Celem jest stworzenie idealnego dla Klienta projektu, projektu szytego na miarę, dedykowanego do potrzeb, który sprawi i zagwarantuje idealne warunki dla funkcjonowania w wnętrzach.

 

Projekty, które tworzy nasza pracownia oświetlenia są połączeniem dobrego smaku, wyrafinowania i jakości. Nasze propozycje są ściśle dopasowane do potrzeb, wymagań i możliwości finansowych Klientów. Partnerskie firmy oświetleniowe z całej europy oraz polskie firmy oświetleniowe w tym producenci nieustannie pomagają nam zrealizować te nawet najbardziej niemożliwe projekty, produkując dla nas i dla naszych Klientów oprawy pod dedykowane zamówienie.

Projekty szyte na miarę

• skuteczna i kompleksowa usługa

• gniazda i łączniki

• oświetlenie techniczne i przemysłowe

• produkcja lamp  

•projekt oświetlenia i aranżacja

• dostawa

Od  projektu  po  realizację

Głównym polem naszej działalności jest projektowanie oświetlenia. W ramach naszej kompleksowej usługi oferujemy nie tylko przygotowanie projektu ale również całkowite skompletowanie produktów oświetleniowych wraz z przygotowaniem kosztorysu, na życzenie Klientów możemy również dostarczyć oświetlenie wraz z źródłami światła.

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze projektowej i realizacyjnej. Mamy możliwość obsługi Klientów w całej Polsce dzięki grupie przedstawicieli i doradców mobilnych. Naszych Klientów często obsługujemy online ponieważ jest to najszybszy sposób komunikacji i najbardziej wygodny przy wykonaniu projektu oświetlenia.

Kontakt e-mail:

pm@patrykmlynek.pl